Mis Gibi Deniz Kokusu…

Valvatida ürün üretimi halen devam ediyor. Gece oğlan uyudu mu hemen masaya yerleşiliyor boya, yapıştır, vernikle derken bir sürü ürün yaptım.

Bu arada desteklerini esirgemeyen koca yürekli kocama (@obulunmaz) da ayrıca teşekkürlerimi sunmak istiyorum. İnsanın etrafında birinin sürekli olumsuz eleştirilerini dur durak bilmeden sıralaması beni bu işe daha çok bağlıyor diyebilirim. Belki kimileri için moral ve motivasyon kırıcı bir durum olabilir ama benim için bu işi daha şevkle ve daha istekli yapmamı sağlıyor. Sanırım objektif bakamıyorum. Yaptığım her şey muhteşem oluyor çünkü (:

Ahşapların dili olsa da konuşsa! Kesin yapacağın işi diyerek söverdi bana. O beğenmedikçe renk değişiyor, o beğenmedikçe tasarımı değişiyor. Bir çerçeve üzerinde sayısız kat boya olabiliyor bu sayede.

Fırından yeni çıkan mis gibi deniz kokulu stüdyo ( evde kendime tabii ki de stüdyo kurdum!) çekimleri tamamlanmış ama üzerinde düzenlemesi yapılamamış fotoğraflar ilk kez Steemit’te! Dırınım dırınım dırınım.

İyi, kötü, güzel, çirkin her eleştiriye açığım. Yorum yaparsanız da sevinirim. Ürün tasarımlarında genelde sadelikten vazgeçemediğim için kendimin beğeneceği ürünler tasarlıyor olmam sanırım bu işteki en büyük handikapım. Bu da şuraya not düşülmüş olsun. Bu konuda kendimi geliştirmem gerektiğini listeme ekleyelim.

https://www.instagram.com/valvatidadesign/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *