Tam Gaz Devam…

Herkes sanırım benim bu işi yapmamı bekliyormuş. Oğlanı uyut, akşam koştur koştur sipariş yetiştir. Herkesi olduğu gibi burayı da ihmal ettim tabii. 

Konudan bağımsız, geçmiş mühendisler gününü kutlamak isterim @obulunmaz. : )) 

Yeni yeni cicilerimi de burada paylaşayım istedim tabii, nefes alacak bir zaman bulmuşken. Bu kadar üst üste bir şeyler yapmaya çalışınca insan tıkanıyor. Şu saat itibariyle, oğlan gece uykusuna geçene kadar  bir şey yapmamayı seçiyorum. : ) 

Komik anılar eklenmiyor değil bu esnada hayatıma. Sağolsun herkes destek olmaya çalışıyor bir şekilde. En büyük dış desteğim kayınbiraderim. Paylaşım paylaşım üzerine. Hatta biri tarafından kandırılıp bana organik olduğunu düşündüğü 2500 tane takipçi bile satın almış bu esnada. Sayfa takipçisi çok gözükürse daha afilli oluyormuş. :  )) 2 gün boyunca şirket sayfamdan edepsiz profiller sildim. aahahah merak edip nasıl yani diyen yakın arkadaşlarımdan biri neredeyse her profile tıklayıp yorum yaptı. Şu anda kendisine günde en az 10 adet edepsiz profil ekleme talebi geliyor.. : )))) 

Karşınızda Valvatida Design yeni ürünleri…!  Yeni yıl ürünleri de bir sonraki yazıya kısmetse. Takip etmeyi unutmayalım..

Valvatida Design

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *